Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.08.2019 15:23:09 

Chovatelská stanice Shih-tzu of Bohemian Kingdom

ŠTĚŇATA / Welpen/puppies

  

                                                                                             
 !!!Všechna naše štěňátka jsou s průkazem původu FCI!!!

                                                                                      

                                           

V současné době štěňátka nemáme

a v dohledné době ani neplánujeme.

 

                                     

 

 

 Více fotek z prvních dnů života našich mrňousků najdete na

www.ofbohemiankingdom.rajče.net

_______________________________________

 Pro zájemce o štěňátka

Jsme malá rodinná chovatelská stanice. Pejsky máme pro svou potěchu, nikoliv jako zdroj obživy. Neprodukujeme štěňátka "jako na běžícím pásu", ale odchováváme vždy jen 1 vrh ročně a proto si ho patřičně vychutnáváme,  opečováváme a rozmazlujeme. Štěňátka vyrůstají s námi v bytě za plného provozu. Jsou proto zvyklá na běžný chod domácnosti, na návštěvy, na hluk domácích spotřebičů, na jízdu autem (později s námi jezdí na chalupu), na ostatní pejsky apod. Nezavíráme je do samoty. Kam jdeme my a ostatní psi, tam jdou i štěňátka (samozřejmě v rámci jejich bezpečnosti!!!).

Záleží nám na tom, do jakých podmínek štěňátka svěřujeme a proto vyžadujeme dlouhodobý kontakt s nimi například občasné zprávy o tom, jak se našim odchovům daří, nějakou fotečku, abych viděla jak rostou a samozřejmě uvítám i vaší návštěvu se psíkem u nás). Na oplátku nabízím kompletní chovatelský servis zahrnující rady a praktickou  pomoc při údržbě srsti psa,  pomoc s předvedením na výstavě (pokud se rozhodnete  vystavovat) a je také možné pohlídat vám náš odchov v době vaší dovolené (bohužel pouze v době letních prázdnin) u nás na chalupě. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, můžete se na mně kdykoliv obrátit, ráda pomohu a poradím. 

Se štěňátkem si domů odnesete startovací balíček, který obsahuje krmení na první dny v novém domově, podložky, na které jsou štěňátka zvyklá se venčit, hračku, drobné dárky a podrobné rady v tištěné podobě jak o štěňátko i dospělého shih-tzu  pečovat a dále fotky od narození, až do doby odběru na CD. V době odběru (to je nejdříve od ukončeného 8.týdne života) jsou štěňátka prohlédnuta veterinárním lékařem, očkována podle vakcinačního schématu, který odpovídá věku štěněte, jsou několikrát preventivně odčervena, čipována a mají vystavený Pas zvířete v zájmovém chovu platný v EU. Samozřejmostí je písemná smlouva o koupi štěňátka, vypracovaná podle obchodního zákoníku. 

Pokud si štěňátko chcete závazně zarezervovat, požaduji nevratnou zálohu. To znamená, že pokud závaznou rezervaci zrušíte, štěňátko neodeberete, použiji tuto zálohu  na pokrytí nákladů spojených s hledáním nového zájemce.

 Na štěňátka se můžete přijet nezávazně podívat po předchozí domluvě k nám a vybrat si svého miláčka osobně. Tuto možnost samozřejmě upřednostňuji. Samozřejmostí pro nás je váš osobní odběr štěňátka v naší chovatelské stanici, prcky nikam nevozíme ani neposíláme!!!

 Pro více informací a případné zamluvení  štěňátka mně kontaktujte na mobilní telefon

604 288 131  nebo e-mail svandova.dagmar@seznam.cz.

 

TOPlist